اکسیر مبل
خانه / میز تلویزیون / فروش مدل های میز تلویزیون جدید کلاسیک در کرج

فروش مدل های میز تلویزیون جدید کلاسیک در کرج

با تغییر مدل ها و تکنولوژی های ساخت تلویزیون های ال سی دی و مدل های ال ای دی جدید نسبت به مدلهای قدیمی لامپ تصویری شاهد تغییراتی نیز در مدلها و اندازه های میز تلویزیون های جدید نسبت به مدلهای قدیمی هستیم.

فروش میز تلویزیون جدید بستگی به طرح های مختلف آن، جنس بکار رفته در آن برای ساخت و ابعاد میز  تلویزبون داشته و دامنه بزرگی از قیمت ها و مدل های متفاوت  را در بر می گیرد.

فروش مدل های میز تلویزیون جدید کلاسیک در کرج

خرید مستقیم انواع میز تلویزیون جدید و شیک به قیمت درب کارخانه

خرید مستقیم انواع میز تلویزیون جدید و شیک به قیمت درب کارخانهبا تغییر سریع تکنولوژی های ساخت تلویزیونهای جدید نسبت به تلویزیونهای قدیمی کارخانه های سازنده میز تلویزیون شروع به طراحی های میزهای باریک تر و با طول بزرگتر کرده اند.

طراحان در هر واحد تولیدی با خلاقیت های خود انواع طرح های مدرن، کلاسیک و شیک را به صورت پایه دار و زمینی یا متصل شده به دیوار تولید نموده  و آنها را برای فروش به بازار معرفی کرده اند.

بدین ترتیب ما در خیلی از شهرها شاهد بازار های بورس میز تلویزیون جدید هستیم که در این مراکز فروش انواع میز تلویزیون هایگلاس به مشتریان عرضه می گردد.

همین تغییر سریع در مدلها و اندازه های تلویزیون ها و به دنبال آن میزهای تلویزیون موجب شده که مقدار تولید این محصول به شدت بالا رفته و درخواستها برای خرید میز تلویزیون ال سی دی افزایش یابد.

خریداران عمده میز تلویزیون و حتی مصرف کننده های این میزها برای خرید میز تلویزیون به قیمت درب کارخانه می باید یا به سراغ تولید کننده ها بروند و یا اینکه به سایتهای معرفی و فروش کارخانه های سازنده سر  بزنند که البته خرید از سایتهای کارخانه های سازنده بسیار ساده تر و مطلوب تر می باشد و بدین ترتیب خریدار می تواند با حذف واسطه مستقیماً خرید خود را از تولید کننده و به قیمت درب کارخانه انجام دهد.

فروش جدیدترین مدل میز تلویزیون دیواری ال سی دی به صورت آنلاین

فروش جدیدترین مدل میز تلویزیون دیواری ال سی دی به صورت آنلاینمیزهای تِلویزیون به عنوان یک نیاز حتمی در تمامی خانه ها و یک پارامتر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی مطرح و مورد توجه هستند.

برای خرید یک میز تلویزیون باید دقت نمود که ابعاد تلویزیون مورد استفاده چقدر است و همچنین سالن و یا اتاقی که قرار است تلویزیون در آن قرار گیرد چه ابعادی دارد. اگر میز برای سالنهای کوچک مورد نظر بود آنگاه بهتر است از مدلهای دیواری میز تلویزیون استفاده شود ولی خریدار میز تلویزیون دیواری باید بداند که اینگونه میزها پس از نصب دیگر شاید امکان جابجایی را به سادگی نداسته باشند بنابراین می بایست در هنگام انتخاب خود دقت لازم را داشته باشند.

پس از مشخص شدن این پارامترها میتوانیم با مراجعه به سایتهای فروش میز تلویزیون و با دیدن مدلهای مختلف نمایش داده شده در آنجا و سپس انتخاب رنگ مناسب اقدام به خرید یک میز تلویزیون دیواری با بهترین قیمت و کیفیت مورد نظر خود کنیم.

بدیهی است تنوع بسیار زیاد میزهای تلویزیون جدید موجود در سایت ها و فروشگاه های آنلاین بهترین امکان برای جستجوی مطلوبترین و ارزانترین میز تلویزیون می باشد.

تولید شیک ترین مدل های میز تلویزیون چوبی

تولید شیک ترین مدل های میز تلویزیون چوبیمیزهای تلویزیون جدید در دو گروه عمده زیر طراحی می گردند که عبارتند از:

  • گروه آنتیک و کلاسیک که قالباً با چوبهای مرغوب راش و گردو و ترکیبی از چوب و فلز طراحی میگردند قیمت آنها بسته به طرح و مواد بکار رفته، می تواند بسیار بیشتر از مدلهای معمولی باشد. فروش میز تلویزیون برنزی و یا برنجی آنتیک از جمله با ارزش ترین میزهای تلویزیون است که در بازار رواج دارد.
  • مدلهای جدید و مدرن که اکثرا با چوب و ام دی اف یا از ام دی اف های هایگلاس و براق و شیشه ساخته میگردند. این گروه با وجود قیمتهای کمتر از مدلهای آنتیک در ضمن می توانند بسیار کاربردی و جذاب باشند.

میزهای تلویزیون چوبی مدرن، هم بصورت قرار گیری روی زمین و هم به صورت چسبیده به دیوار تولید میگردند. در آنها سعی می شود که ظرافت طراحی با فراهم آوردن طبقه ها و کشوهای قرار دهی دستگاهها و لوازم همراه یک سیستم صوتی و تصویری حفظ شده و جنبه کاربردی این گونه میزها پر رنگ تر شود و خریدار در واقع از آن فضا ها بتواند حداکثر استفاده را ببرد.

در این گونه از میزهای تلویزیون کیفیت میز تلویزیون ام دی اف به سبب استحکام بالا و طرح ها و رنگهای زیبا مطلوب تر است.تولید میز تلویزیون طلایی رنگ از جنس ام دی اف هایگلاس در واقع شاید زیبا ترین انتخاب رنگ برای ساخت میزهای تلویزیون باشد.

اینگونه میزهای تلویزیون چوبی شیک و کاربردی هستند و قالباً برای خانه های با متراژ کم یا اتاقهای خواب مناسب هستند و در همین حال به عنوان یک  میز تلویزیون ارزان قیمت ، جدید،  مدرن و با قیمت معقول و اقتصادی شناخته می شوند.

فروشگاه عرضه کننده بهترین برند میز تلویزیون سلطنتی

فروشگاه عرضه کننده بهترین برند میز تلویزیون سلطنتیمیزهای تلویزیون سلطنتی با توجه به دکوراسیون داخل خانه و برای هماهنگی کامل با بقیه لوازم دکوری و مبلمان خانه می باید به درستی انتخاب و خریداری گردد.

میز تلویزیون سلطنتی معمولاً از جنس چوبهای مرغوب گردو و راش و ترکیب آنها با فلزات و شیشه یا ام دی اف ساخته می گردد و بر روی بدنه آنها قالباً کنده کاری ها و منبت کاری و نقاشی های زیبا و کلاسیک کار می شود که هرچه این موارد دقیق تر و بیشتر در آن بکار رفته باشد ارزش و قیمت میز تلویزیون بالاتر خواهد رفت.

میزهای تلویزیون سلطنتی همیشه با وسایل دکوری دیگر از جنس و طرح خود آنها در کناره های میز تکمیل می گردند و بخودی خود یک اثر هنری در نظر گرفته می گردند.

گروه های جدید میزهای تلویزیون سلطنتی می توانند در واقع ترکیبی از دکورهای جانبی و طراحی دیوار کوب در وسط برای قرارگیری تلویزیون باشند که البته در این حالت دیگر نمی توان میز تلویزیون را به راحتی در اتاق جابجا نمود.

برای انتخاب بهترین طرح منطبق با دکور خانه،  شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش میز تلویزیون سلطنتی از طرح های مختلف و  رنگهای متفاوت آنها دیدن کرده و با توجه به قیمت اعلام شده یکی را انتخاب و خرید نمایید.

بورس میز تلویزیون جدید و لوکس در کرج

بورس میز تلویزیون جدید و لوکس در کرجمیزهای تلویزیون اکنون در تمامی شهرها دارای مراکز تولید و فروش فراوان هستند.

در شهر کرج که تراکم جمعیتی بالایی دارد و میزان ساخت و ساز ملک و مهاجرت به آن رو به افزایش هست نیز کارگاه های بزرگ تولید مصنوعات چوبی و مخصوصاً میزهای تلویزیون بسیار زیاد هستند.

اکثر این کارگاه های تولیدی محصولات خود را با نام  و برند خود در سایتهای فروش آنلاین قرار داده و به این ترتیب اقدام به فروش آنها می کنند. خریداران نیز به سادگی با مراجعه به این سایت ها از اندازه، طرح و رنگ آنها آگاه شده و سفارش خرید داده و درب منزل تحویل می گیرند.

قیمت میز تلویزیون کلاسیک و مدرن در بازار۹۸

قیمت میز تلویزیون کلاسیک و مدرن در بازار98در سال ۹۸ با افزایش فروش میزهای تلویزیون مدرن و جدید مواجه بودیم هرچند که تعداد فروش میزهای تلویزیون کلاسیک خیلی کمتر از میزهای معمولی بوده و هست، اما در این سال با طرح های شیک ، جدید و نوآورانه در صنعت ساخت دکوراسیون و میزهای تلویزیون شاهد بازارهای پر سود در فروش آنها بوده ایم.

توجه کنید قیمت یک میز ساده تلویزیون ترکیبی از قیمت مواد اولیه و دستمزد ساخت آن است در صورتیکه در یک میز تلویزیون سلطنتی و آنتیک دست مزد طراح و سازنده پارامتر اولیه و مهم قیمت می باشد  هرچند که جنسهای بکار رفته نیز در آن ارزش دارند اما نه به اندازه زمان زیادی که برای ساخت این اثر هنری صرف شده است. پس فروشنده میز تلویزیون کلاسیک یا سلطنتی میتواند سودی برابر با فروش چندین میز مدرن ساده را نصیب خود نماید.

شاید به همین علت است که ساخت و طراحی این میزها همیشه در دستور کار سازنده های مطرح بوده و خواهد بود.

خریداران عمده میز تلویزیون دیواری

خریداران عمده میز تلویزیون دیواریمیزهای تلویزیون دیواری برای نصب و استفاده در فضاهای کوچک و محدود مناسب هستند تا بدین ترتیب فضای اشغال شده توسط تلویزیون ها کاهش یابد.

همچنین این گونه میزها برای سالنهای نمایش عمومی لابی های هتل ها و اتاق های هتل بسیار مطلوب و کاربردی تر هستند لذا بجز خریداران معمولی و شخصی،  هتلها به عنوان خریداران اصلی و عمده اینگونه میزها در نظر گرفته می شوند.

توجه کنید که جابجایی اینگونه میزها در داخل خانه ها بسیار سخت و شاید غیر ممکن است اما اتاق های هتل قالباً ترکیب ثابتی دارند پس استفاده از میز تلویزیون  دیواری در آنها معقول است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111257872
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جدید میز تلویزیون ال سی دی دیواری در مشهد

قیمت میز تلویزیون جدید ال سی دی دیواری در مشهد بسته به طرح و مدل و شرایط بازار متغیر می باشد. این محصول یکی از وسایل مورد نیاز در هر خانه ایی می باشد به خاطر هم

پاسخی بگذارید