اکسیر مبل
خانه / مبل راحتی / لیست قیمت مدل مبل راحتی کلاسیک

لیست قیمت مدل مبل راحتی کلاسیک

آیا می دانید لیست قیمت مدل مبل راحتی کلاسیک بر حسب چه مواردی تعیین می شود؟ کدام نوع مبل راحتی بیشتر تو بورس و مد است؟
در گذشته خانم ها توجه زیادی به این نداشتند که خانه با مبل قشنگ تر می شود و یا باید آن را می خریدند، اما در جامعه امروز تعیین دکور خانه برای یک زن خیلی مهم است و دوست دارد همیشه بهترین ها را تهیه کند.
برای همین از نظر بیشتر خانم ها اگر در خانه مبل نباشد دکوراسیون ناقص است و مبل ها هستند که نمای منزل را تغییر داده و آن را زیبا و شیک می سازند.
همه شما مبل راحتی را می شناسید و معمولا می توانید در بین مدل های دیگر انواع آن را تشخیص دهید، چون مبل های راحتی نرم تر و ساده تر از استیل هستند.
مثلا مبل راحتی کلاسیک که شیک تر از مبل های دیگر است، ظاهری شبیه مبل استیل دارد، اما در حقیقت همان مبل راحتی می باشد که در بعضی قسمت هایش چوب بکار رفته و طرح آن را تغییر داده است.
رنگ مبل های راحتی کلاسیک متفاوت است، ولی بیشترین طرفدار و فروش را رنگ هایی نظیر کرم، گلبهی، آبی و طوسی دارد که معمولا خانم های جوان دوست دارند با فرش و پرده سالن خود آن را ست کنند‌.
در مبل راحتی کلاسیک چوب های بادوامی بکار رفته که حتی با ظریف بودن کنده کاری هایی که شده همچنان محکم بودن خود را حفظ می کند.
این چوب ها معمولا از درختان توسکا، چنار، گردو، راش و … گرفته می شود تا بتوان باکیفیت ترین مبل های راحتی و کلاسیک را با آن ها ساخت.
همانطور که می دانید جنس باکیفیت و شناخته شده قیمت بالاتری دارد، زیرا در مورد مبل راحتی هم این امر صدق می کند که هر چه کیفیت و مرغوبیت پارچه و چوب بکار رفته در مبل بهتر باشد معمولا قیمت بیشتری دارد.
اما مبل های راحتی و کلاسیک همیشه در بازار حرف اول را می زنند، چون با اینکه شیک و لوکس طراحی شده اند باز هم قیمت بالایی نسبت به مبل های استیل ندارند.

مبل راحتی کلاسیک

تاثیر مبل راحتی کلاسیک در دکوراسیون منزل

همیشه مبل جایگاه مهم تری نسبت به وسایل دیگر منزل در کوراسیون دارد و برای همین توجه به آن هدف اصلی بیشتر خانم هاست.
مبل های زیادی وجود دارد که برند تولید شده آن ها متفاوت است، اما مبل راحتی کلاسیک بیشترین جذابیت را به خانه ها می دهند.
زیرا مبل راحتی کلاسیک هم ساده و لوکس است و هم به صورت یک مبل تجملاتی و اشرافی به حساب می آید و خانه را مجلل می سازد.

مبل راحتی کلاسیک

تولید مبل راحتی در ایران

مبل راحتی یکی انواع مبلمانی است که بیشترین تولید را فقط در ایران دارد و در کشورهای دیگر بسیار کمیاب است.
در تولید این مبل ها همانند مبل سلطنتی منبت کاری هایی بکار رفته و در قسمت تاج و دسته آن گاهی با چوب های راش، گردو و … طرح داده شده است که آن را بسیار زیباتر می سازد.
در ایران مبل راحتی بخاطر فروش زیاد و نمونه های مشتری پسند با افزایش تولید همراه است و بیشتر کارخانجات با استاندارد کامل آن ها را وارد بازار می کنند.

مبل راحتی کلاسیک

نمایندگی فروش مدل مبل راحتی کلاسیک

مبل راحتی کلاسیک همیشه در تولیدش دقت خاصی بکار گرفته می شود و تمامی منبت کاری ها و پارچه هایی که استفاده می گردد باکیفیت و درجه یک است.
خرید این مبل ها با زیباترین رنگ ها و طرح ها از طریق مراکز مختلف و نمایندگی های فروش با کمترین قیمت ها انجام می شود که مشتریان می توانند با تماس از طریق مشاوران مدل مبل راحتی کلاسیک را دیده و شیک ترین آن را انتخاب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عنایتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09111257872
آدرس کانال: Exirmobl@
پست الکترونیکی: Exirmobl@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع مدل های جدید مبل راحتی به صورت اینترنتی

مبل راحتی به مبلی می گویند که تمام اطراف مبل از پارچه باشد و هیچ جای مبل چوب معلوم نباشد و پایه های بلندی نداشته باشد و ارتفاع آن با زمین کم باشد.فروش انواع مبل